Bobołak

Towarzystwo Prawiepisarskie


#1 2011-02-22 22:53:42

 Arni

Administrator

4195186
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 7
Punktów :   

Coś o sobie

Temat ten ma służyć lepszemu poznaniu się. Dlatego proszę każdego o napisanie tu kilku krótkich lub dłuższych zdań o sobie.

Wypadałoby, bym zaczął, więc:
Nazywam się Michał, mieszkam w Olsztynie i uczęszczam do liceum. Interesuję się fantastyką, astronomią oraz kryptozoologią. Lubię żelki i Motomyszy z Marsa, kolekcjonuję białe kredki (aktualnie mam koło 30, 40). Czytam przede wszystkim fantasy, głównie polskie, lecz od czasu do czasu nie mam nic przeciwko innym gatunkom. Zawsze chciałem umieć grać na jakimś instrumencie, ale z powodu brak zdolności naturalnych oraz samozaparcia, pozostaje mi słuchanie muzyki, co też chętnie czynię. Ponadto lubię żeglować oraz wędrować po górach.

Offline

 

#2 2011-02-23 19:50:17

Sianowlosy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Bartek z Koszalina. Zacząłem studiować w Poznaniu dziennikarstwo. Lubię fantastykę, w szczególności radosną twórczość sir Terrence'a Pratchett'a. Niestety nie jestem na bieżąco z nowymi tytułami, ponieważ jakoś od 8 miesięcy nie mam czasu na czytanie. Matura, potem wakacje pod znakiem jazdy na rowerze i pływania, potem studia, nowie miejsca, sesja itd.
Wszyscy znają mnie pod mianem Sianowłosego (w swoim czasie Szczur dowie się dlaczego).
Umiem zgiąć palce wskazujące w pół (w jednym tylko stawie), ruszać nozdrzami, odginać małe palce u stóp, podnosić jedną brew, wywinąć powiekę na lewą stronę... I to tyle z moich specjalnych umiejętności.

Offline

 

#3 2011-02-23 21:50:51

 Barglemon

Nowy użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Ja zaś nazywam się Paweł, mieszkam w Olsztynie i uczęszczam do liceum (wcale nie ściągnąłem od Arniego ). Słucham sporo muzyki, głównie ciężkiej z naprawdę niewielką nutą hip hopu. Gram, a raczej próbuję to robić, na harmonijce ustnej, czasem przeczytam jakąś książkę fantasy - moim ulubionym autorem jest Jacek Piekara. No i dla słabo kojarzących fakty - lubię pisać. Aha i jeszcze coś, żeby ktoś na tym forum się taki zdolny nie poczuł: potrafię większość z wymienionych przez Sianowlosego specjalnych umiejętności .

Offline

 

#4 2011-02-23 22:20:56

 Sal

Gryllotalpa gryllotalpa

4602520
Skąd: Olsztyn/Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-02-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No jak już mówi moje miasto rodzinne to i ja się odezwę. Pochodzę z Olsztyna ale aktualnie mieszkam i studiuję w Gdańsku. Jestem wesołym człowiekiem zgłębiającym wiedzę z dziedziny Biologii na Uniwersytecie Gdańskim. (I mam nadzieje, że tak zostanie, aczkolwiek mam poprawkę z chemii). Interesuję się i prawie wszystkim od koszykówki przez emulacje i konsole na pisarstwie i krojeniu bezkręgowców kończąc. Co do fantastyki to zdecydowanie lubię stare książki znajdowane na bazarze albo w biblioteczkach ojca znajomych (na półce u taty mej lubej stoi kilka perełek na których już położyłem łapę). Więc możecie mnie linczować ale jestem fanem starego, dobrego Heroic Fantasy, w którym wielki mięśniak biega z mieczem, wyrywa laski i na końcu zostaje królem (w moim zawodzie odmóżdżacze są potrzebne). Oczywiście Sci-fi też, stare dobre Space Opery pisane w zeszłym wieku (patrz Mówca Umarłych) ostatnio coraz częściej odświeżane przez wydawnictwa. Oryginalnym nie będę pisząc, że w mojej osobistej biblioteczce znajdują się książki Fabryki Słów... Z tejże preferuję Jacka Komudę i Tomasza Kołodziejczaka.

Tak więc pozdrawiam znad książki do chemii analitycznej i mam nadzieję, że trochę się razem pobawimy.

Offline

 

#5 2011-02-23 23:09:37

 Aluh

Nowy użytkownik

9672266
Skąd: P-ń
Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

No to kilka słów ode mnie...
Mam na imię Tomek, jestem uczniem drugiej klasy gimnazjum, ostatni raz u spowiedzi byłem... Hmm... A, fakt, to nie ta formułka Ad rem. Mieszkam w Poznaniu, chociaż jeszcze nie miałem okazji poznać Sianowłosego, choć pewnikiem to się zmieni... Gdy tylko sytuacja będzie krytyczna - kasy w portfelu ni ma, a lodówka pusta. Mam rację? Oczywiście, że mam. Przejąłem się tymi wszelkimi umiejętnościami specjalnymi, gdyż ja żadnych "super mocy" nie posiadam. Jedynie umiem trochę na gitarze brzdąkać. Moje ogólne zamiłowanie do muzyki objawiło się podczas pewnego pięknego wieczoru, kiedy to zamknąłem się w pokoju rodziców (wtedy tylko tam było stare JVC), sam na sam z płytą Iron Maiden. Było to jakoś... 8 lat temu... Tak też chyba pytań co do moich gustów muzycznych nie będzie. Lubię czytać, tak jak przedmówcy - głównie fantasy. Tytułami nie będę męczył. Kocham też biegać za piłką, oglądać ją w telewizji - nie zawsze. Szczególnie naszej reprezentacji na naszą reprezentację patrzeć nie mogę. Choć w gruncie rzeczy, trzeba przyznać, że raczej ze mnie kanapowiec
I co najważniejsze lubię pisać (ku wielkiej uciesze Pawła) gigantyczne posty na nuDoHu

Tyle.

Offline

 

#6 2011-02-25 20:43:44

lesope

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Cześć chłopcy

Zaprosił mnie tu Szczurek, tzn marudził okropnie, że nikt nie komentuje jego wierszy, więc cóż. Ratuje przyjaciela ;P

A ja jestem Natalia, i żyję sobie w Krakowie. I cóż jeszcze? Piszę, rysuję i ogólnie jestem zajeb*ście uzdolniona, aczkolwiek szalenie nieśmiała...  I skromna podobno.


"Artysta musi umieć przekonywać ludzi o szczerości swoich kłamstw."
Pablo Picasso

Offline

 

#7 2011-03-24 23:00:14

 dziki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Coś o sobie

Maciek z Piaseczna(pod Warszawą). Ściągnął mnie tutaj ten... jak mu tam... Salmonella.

Interesuje się grafiką komputerową, żeglarstwem, muzyką i sportami walki. Albo na odwrót.

Dobrą literaturą nie pogardzę, z fantastyki co prawda trochę "wyrosłem"(tj. teraz dostrzegam też inne gatunki). Od czasu lubię sobie coś skrobnąć. Niezobowiązująco.



No, to chyba tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.braterstwo-wilkow.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl www.gim2wswaju.pun.pl www.badboys2.pun.pl www.madrower.pun.pl